KONST / Litografier / Färglitografi 15218132
*
nr 1521 8132
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Cafébord, "Capri". Signerad, numrerad 323/360, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x46 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2023
kl 19:29:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/2 00:50:07
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cafébord färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
*
Ulf Greder
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
nr 1521 8132
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Cafébord, "Capri". Signerad, numrerad 323/360, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x46 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/2 00:50:07 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cafébord färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:17 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41